Microsoft SATV New Horizons Praha

Využijte výhod vašich zbývajících Microsoft SATV voučerů!

Pokud máte platné SATV voučery, ale dosud jste je neuplatnili, stále je čas! Své voučery můžete uplatnit před vypršením jejich platnosti, což je období od nynějška do 1. 1. 2022.

Využitím vašich SATV voučerů v New Horizons budete moci zvětšit váš rozpočet na školení, zvýšit produktivitu zaměstnanců a snížit náklady na provoz a podporu. My vám pomůžeme s aktivací vašich SATV voučerů. Jediné co musíte udělat je zařídit, že budou vystaveny do 30. 6. 2021!

Již téměř 40 let je New Horizons předním Microsoft learning partnerem a pokud jde o jakékoliv školení o nejnovější technologii Microsoft, najdeme pro vás a váš tým správné řešení. Náš tým je připraven najít pro vás správné řešení a poskytnout vašim zaměstnancům školení o nejnovějších technologiích Microsoft na nejvyšší světové úrovni.

Pro další informace, prosíme obraťte se na svou kontaktní osobu v New Horizons Praha. Rádi vám pomůžeme a poradíme jak co nejlépe využít vaše SATV voučery na školení Microsoft.

 

Využijte vaše Microsoft SATV (Software Assurance Training Vouchers) voučery v New Horizons. New Horizons je ideálním místem na uplatnění vašich SATV. Získejte správné řešení pro vás a vaše zaměstnance prostřednictvím školení o nejnovějších technologiích Microsoft na vysoké světové úrovni.

Výhody využití vašich tréninkových voučerů SATV na školení Microsoft

  • Zvětšíte si rozpočet na školení
  • Udržíte si konkurenceschopnost v nejnovějších technologiích Microsoft
  • Zvýšíte produktivitu a efektivitu zaměstnanců
  • Snížíte náklady na provoz a podporu

Jak uplatnit SATV v New Horizons Praha

  1. Vyberte si z naší nabídky termínů kurzů, pro které je možné využít SATV.
  2. Požádejte o kódy SATV vašeho nadřízeného a přihlaste se na vybrané školení.
  3. Vaše kontaktní osoba z New Horizons vám zašle potvrzení o registraci na školení.

Kurzy s využitím SATV