Financovaní vzdělávaní v New Horizons Praha

Training Budget Solutions for New Horizons Praha

Vytěžte maximum z rozpočtu na vzdělávání

Vytěžte maximum z rozpočtu na vzdělávání

Speciální nabídky

New Horizons Praha nabízí speciální akce, které vám pomohou ušetřit peníze. Více informací o aktuální nabídce vám poskytnou naši obchodní zástupci.

Cisco Learning Credits

Vzdělávací kredity Cisco pomáhají firmám šetřit tréninkové náklady s předplacenými balíky. Každý kredit má hodnotu 100 dolarů školení v New Horizons Praha.

Zjistěte více o Cisco Learning Credits

 

Firemní financování

New Horizons Praha nabízí objemové slevy pro firemní klienty, abychom pomohli centralizovat individuální školicí potřeby vaší firmy.

Vouchery od New Horizons nabízí organizacím příležitost pro optimalizaci nákladů a zároveň poskytují vysokou flexibilitu při plánovaní dalšího vzdělávání pro své zaměstnance. Vouchery společnosti New Horizons Praha jsou předplacené poukázky, které jsou využitelné pro aplikační, grafické, technické a jiné školení.

Nákupem voucherů můžete ušetřit stovky nebo i tisíce eur každý rok. S rostoucím množstvím zakoupených voucherů se výrazně snižuje cena školení. Vouchery jsou vhodné pro velké organizace ale i pro menší podniky. Výhodnost voucherů je výrazná už při nákupu deseti kusů.

Vouchery je možné zakoupit kdykoliv v průběhu roku a mohou být použity na vzdělávání kohokoliv v rámci organizace. To poskytuje flexibilitu pro finanční manažery, kteří ve fázi plánování rozpočtu na další účetní období ještě nevědí, kteří pracovníci budou potřebovat zvýšit své odborné vědomosti nebo kvalifikaci. Nákup voucherů poskytuje pohodlí a flexibilitu organizacím, které potřebují neustále zlepšovat vědomosti svých zaměstnanců v různých oblastech rychle se měnících informačních technologií.

Vouchery jsou k dispozici jako cenina vyměnitelná za kterékoliv školení nabízené v třídách New Horizons Praha. Na konkrétní školení je potřebné se napřed přihlásit telefonicky nebo písemně na našich kontaktních adresách.

Vzdělávací kredity

Vzdělávací kredity jsou výborná volba pro ty, kteří potřebují flexibilní a rozmanité vzdělávací řešení. Vzdělávací kredity můžete použít na libovolný kurz.

Klubové členstvo

Pokud máte zájem chodit na školení nebo si je zopakovat podle vašeho uvážení, měli byste zvážit nákup klubové karty ve školícím středisku New Horizons Praha.

Nákupem klubové karty New Horizons Praha vám dáváme příležitost absolvovat v našem školícím středisku tolik školení ve vašem klubu, kolik budete chtít během členského období (6 nebo 12 měsíců) za výrazně nižší cenu. Klubová karta vám umožní absolvovat libovolné kurzy v rámci zvoleného klubu. Termín kurzu si, prosím, vyberte z nabídky kurzů. Klubová karta platí pro metody tradiční výuky ve školícím středisku New Horizons Praha.

Klubové členství od New Horizons Praha vám umožní neomezené vzdělávání ve specializované oblasti:

  • Klub MS Office – Školení kompletního balíku Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook apod.)
  • Klub grafika a internet – Školení dovedností webového designu včetně HTML, CSS, Javascriptu, Adobe Creative Suite a dalších.
  • Technický klub – Umožní trénink pro profesionály, kteří chtějí získat certifikace a konkurenční výhodu.

Citrix Training Pass

Program Citrix Training Pass poskytuje slevu 20 % z ceníkové ceny nejnovějších certifikací Citrix. Tato možnost poskytuje v jednom balíčku přípravu na certifikaci a certifikační zkoušku.

Zjistěte více o Citrix a Citrix Training Pass

 

Firemní vzdělávací kupóny

Kupóny umožňují úsporu při hromadném školení. Tato možnost je ideální pro ty, kteří potřebují skupinové školení při nasazení nového produktu nebo přechodu na novou technologii.

Software Assurance Training Vouchers (SATV)

Pokud má vaše společnost platné členství Software Assurance, pak máte nárok na tréninkové vouchery Microsoft Software Assurance, které vás opravňují získat Microsoft školení na určitý počet dní.

New Horizons je významný tréninkový partner společnosti Microsoft a skvělé místo, kde můžete zaměnit vaše SATV za kvalitní IT kurzy.

Zjistěte více o Microsoft SATV