Vzdělávací řešení od New Horizons Praha

New Horizons Training Solutions

Přizpůsobené vzdělávací řešení pro firmy, jednotlivce a státní a veřejnou správu

Přizpůsobené vzdělávací řešení pro firmy, jednotlivce a státní a veřejnou správu

New Horizons nabízí kompletní výběr technologických kurzů, aplikačních kurzů a tréninků obchodních dovedností, které jsou vhodné pro majitele firem, manažery hledající vhodné vzdělání pro svůj tým, nebo pro jednotlivce, kteří chtějí dosáhnout dalšího kariérní růst v IT oblasti.

Již více než 30 let poskytuje New Horizons inovativní vzdělávací řešení, které pomohly transformovat mnohé firmy a pomohly milionům studentům dosáhnout jejich kariérní cíle.

Fungující řešení

Pronajmete si třídu v New Horizons Praha

Pronajmete si třídu

Pokud potřebujete místo na zorganizování setkání nebo školení, New Horizons vám pomůže.

New Horizons má vše, co potřebujete k zajištění vysoce kvalitního a nákladově efektivního školícího prostředí nebo pracovního setkání. Víme, co potřebujete pro přípravu úspěšného pracovního setkání, protože to děláme každý den.

Naše třídy a konferenční prostory poskytují flexibilní možnosti na školení administrátorů, netechnické školení nebo konferenci. Pokud hledáte třídu, kde byste mohli školit svůj vlastní kurz, nebo prostor pro uskutečnění profesionálního a produktivního setkání, naše prostory mohou být upraveny tak, aby splňovaly vaše specifické a kapacitní požadavky.

Kontaktujte nás, pokud máte zájem o konferenční prostory nebo třídy vybavené počítačovou technikou, vysokorychlostním internetovým připojením a digitálním projektorem. Zároveň vám umíme dát k dispozici naše technické pracovníky, kteří namísto vás připraví místnost a poskytnou vám technickou podporu podle potřeby.