Online LIVE (OLL) kurzy

Chtěli byste se učit nejen ve školicím centru New Horizons, ale i z práce nebo domu? Online LIVE kurzy od New Horizons Praha vám dají přístup ke kurzům s instruktorem v reálném čase.

Online LIVE nabízí stejný zážitek jako kurz v tradiční třídě

Online LIVE kurzy poskytují stejně kvalitní vzdělání, včetně živých přednášek, ukázek a virtuálních laboratoří jako tradiční kurzy ve třídě. Zároveň získáte vysokou míru flexibility.

Online LIVE kurzy vám umožní:

  • účastnit se diskuze živě prostřednictvím videa a audia,
  • realizovat praktická cvičení ve virtuálních laboratořích,
  • prohlížet si dokumenty a prezentace v reálném čase,
  • zpětně si přehrát záznam z kurzu,
  • účastnit se týmových aktivit ve virtuální místnosti,
  • komunikovat s instruktorem a spolužáky.

Prostřednictvím vzdálené sdílené technologie od New Horizons může instruktor vidět a řídit počítače jednotlivých studentů.

Komplexní vzdělávací prostředí

Globální Online LIVE platforma od New Horizons má minimální technické požadavky a je snadno ovladatelná, čímž umožňuje přístup ke kurzu z pohodlí domova, kanceláře nebo i v případě, když jste na cestách.

Kromě toho vám New Horizons Praha poskytne přístup k OLL laboratoři, kde si můžete prohlédnout své kurzy. Můžete se rozhodnout i pro podporu přímo v našem centru, což vám zajistí nerušené vzdělávací prostředí.

Online LIVE vám prostřednictví laboratoří na požádání poskytne přístup ke klientským a serverovým technologiím, které se budete učit během kurzu. Takže budete mít vzdálený přístup k technologii, kterou se právě učíte, abyste si ji vyzkoušeli a uplatnili své nové dovednosti na reálných zařízeních. Laboratoře můžete použít před i po kurzu, čímž budete mít dostatek času na získání potřebných zkušeností.

Výhody Online LIVE učení od New Horizons Praha

Prostřednictvím Online LIVE máte přístup k nejlepším instruktorům v reálném čase a zároveň máte k dispozici více termínů školení. Navíc se nemusíte obávat o zrušení vybraného termínu, protože termíny všech kurzů jsou garantovány (G2R).

Vzdělávání prostřednictvím Online LIVE snižuje cestovní náklady, neboť je dostupné z libovolného počítače s připojením k internetu, čímž vám umožní vzdělávat se téměř z každého místa. Online LIVE kurzy od New Horizons Praha umožní manažerům zajistit jednotné školení pro všechny zaměstnance i v případě, že pracují na různých místech.

Obchodní zástupci z New Horizons Praha jsou připraveni najít pro vás vhodný kurz nebo odpovídat na vaše otázky.

OLL doporučení

Nejprve jsem měl obavy z online vzdělávání, ale zjistil jsem, že je stejně interaktivní, ne-li ještě víc, než kurz s instruktorem. Rozhraní je intuitivní a celou dobu mám video kontakt s instruktorem. Snadno mohu komunikovat přes mikrofonem nebo přes textové zprávy. Laboratoře jsou skvělé. K dispozici je celá řada serverů. Byl to skvělý zážitek, a proto bych vřele doporučoval Online LIVE kurzy v New Horizons. Bob A. - Austin, TX