Online ANYTIME (OLA)

Nastavte si vlastní online tréninkový plán a tempo

Nastavte si vlastní online tréninkový plán a tempo

Potřebujete se vzdělávat, ale máte nabitý pracovní program a chcete se učit svým vlastním tempem? Online ANYTIME kurzy od New Horizons Praha nabízejí pohodlnou a flexibilní možnost eLearning.

Online ANYTIME máte k dispozici jako webové počítačové školení, které vám umožní přístup k vašim kurzem z domova, kanceláře nebo i na cestách kdykoliv, ve dne i v noci, a to bez jakýchkoliv investic do serverů, licencí nebo softwaru.

Online ANYTIME je skvělá volba, pokud dáváte přednost samostatnému vzdělávání. New Horizons Praha navrhuje každý kurz tak, aby obsahoval cíle, výukové strategie a vhodné vzdělávací aktivity.

Každý Online ANYTIME kurz je rozdělen do modulů s možností snadno najít části kurzu, na které byste se chtěli aktuálně zaměřit.

Praktické kurzy kdykoliv a kdekoliv

Online ANYTIME poskytuje studentům identický obsah jako ve třídách vedených instruktorem. Interaktivní vzdělávací prostředí umožňuje snadné použití a zároveň nabízí sofistikované nástroje a techniky.

Prostřednictvím praktických otázek a hodnocení můžete změřit, jak dobře jste absorbovaly různá témata. Prostředí umožňuje pracovat vlastním tempem a neomezený přístup ke kurzovým materiálům vám dá možnost zdokonalit své nové dovednosti.

Ve virtuálním laboratoři (vLab) od New Horizons Praha se připojíte ke skutečnému hardwaru a softwaru, abyste získali praktické zkušenosti již během kurzu. Virtuální vLab můžete použít i na procvičení a upevnění nových dovedností. Prostřednictvím Online ANYTIME získáte reálné zkušenosti, které jistě oceníte při plnění budoucích pracovních úkolů.

Připravte se na certifikaci

Chcete-li získat certifikaci, New Horizons Praha vám nabízí pomoc ve formě přípravných textů. Ty zahrnují speciálně navržené otázky podobné otázkám na certifikační zkoušce.

K dispozici máte studijní mód, ve kterém dostane ke každé otázce komplexní zpětnou vazbu na správnou a nesprávnou odpověď.

New Horizons Praha spolupracuje s firmami, dodavateli vzdělávacího obsahu, analytickými firmami, manažery, a proto vám umíme zajistit okamžitý přístup k nejlepším učebnicím, studijním materiálům a výzkumným zprávám. Vše máte k dispozici nepřetržitě sedm dní v týdnu.

Online ANYTIME vám umožní přístup k rozsáhlé knihovně tištěných titulů a téměř tisíc videím na vyžádání. Tyto krátké videa se týkají různých témat, z nichž každá zdůrazňuje specifickou úlohu nebo funkcionalitu. Každé z nich vám umožní zdokonalit praxi a lépe se seznámit s důležitými softwarovými aplikacemi a hardwarem.

Online ANYTIME kurzy v New Horizons Praha

Hledáte kurzy pro začátečníky, nebo chcete zvládnout technické dovednosti na vysoké úrovni? New Horizons Praha má v nabídce více než 1200 Online ANYTIME kurzů, které vám pomohou. Nové kurzy přibývají neustále, čímž vám New Horizons zajišťuje zachování aktuálnosti vašich dovedností.

V některých kurzech vám Online ANYTIME zpřístupní služby profesionálních mentorů z New Horizons. Služby mentorů prostřednictvím e-mailu, textových zpráv nebo diskusních skupin mohou být cenným příspěvkem k vašemu studiu.

Obchodní zástupci z New Horizons Praha jsou připraveni odpovědět na vaše otázky. Zavolejte nám na číslo +420 234 656 185 a objednejte si kurz, nebo získejte podrobnější informace.

Výhody OLA

  • Učení se kdykoliv
  • Soustředění pouze na potřebné témata
  • Neomezené opakování na zlepšení zapamatování

OLA doporučení

Učit se o nových funkcích Windows Serveru 2008 bylo opravdu zábavné. Výborné byly praktické části ve virtuálním laboratoři a flexibilní instrukce. Potěšilo mě, že se mohu kdykoliv ptát.

Děkuji za kurz. Určitě budu žádat naše personální oddělení, aby zajistily více takových kurzů.

Charlie P.