Mentored Learning

Mentored Learning

Výhody přístupu Mentored Learning

Mentored Learning v New Horizons Praha

Výhody přístupu Mentored Learning

Nastavte si vlastní tempo

New Horizons Praha vám nabízí díky Mentored Learning metodu učení, která umožňuje rozhodnout se, kdy a jak dlouho se chcete vzdělávat. Mentored Learning je pro vás vhodným řešením, pokud jste často zaneprázdněn, chcete individuální přístup, nebo si chcete nastavit vlastní tempo.

Osobní mentor

Kurzy vedené metodou Mentored Learning probíhají ve školicím centru New Horizons Praha, kde dostanete k dispozici moderní počítač se dvěma monitory. Na jednom monitoru se zobrazí obsah kurzu, zatímco druhý monitor vám poskytne interaktivní, praktické školící prostředí se skutečným serverem, softwarem nebo hardwarem, na kterém si procvičíte nové dovednosti.

Během vašeho studia vám je k dispozici instruktor, který je připraven odpovídat na otázky, poskytnout detailní vysvětlení probírané téma nebo vás provede kurzem. Tento osobní přístup vytvoří podnětné, jedinečné a efektivní vzdělávací prostředí.

Cílené vzdělávání

Mentored Learning je pro vás vhodný, pokud se chcete učit jen to, co opravdu potřebujete vědět a nechcete ztrácet drahocenný čas. New Horizons Praha posoudí vaše schopnosti ještě předtím, než začne kurz a přizpůsobí vaše směrování na zaplnění slabých míst.

Pokud některou oblast již dostatečně znáte, Mentored Learning vám umožní postupovat rychleji a zastavíte se jen při oblastech, které budou potřebovat více vaší pozornosti.

Hodnocení po absolvování kurzu pomáhají sledovat váš pokrok a znalosti, které jste získali. Mentored Learning vám umožní ihned uplatnit získané vědomosti v praxi, zvýší vaši produktivitu a hodnotu na trhu práce.

Kontaktujte naše obchodní zástupce a začněte ještě dnes!