Technické kurzy Microsoft za skvělé ceny

Dva zajímavé způsoby, jak ušetřit až 33% za technické školení Microsoft!

Vyberte si jednu z těchto dvou možností a vytěžte maximum z vašich EUR / Kč určených na školení

MOŽNOST 1: KUPTE JEDEN, DRUHÝ VÁM DÁME SE SLEVOU 50%*

Kupte si 1 kurz a druhý kurz stejné nebo menší hodnoty dostanete za poloviční cenu. Školení se můžete zúčastnit buď sám, nebo si je rozdělte pro sebe a vašeho kolegu nebo přítele - volba je na vás.

Zašlete nám objednávku přes kontaktní formulář a použijte promo kód: BOGO-MS-25

MOŽNOST 2: KUPTE DVA, TŘETÍ VÁM DÁME ZDARMA*

Kupte si 2 kurzy a třetí kurz stejné nebo menší hodnoty dostanete zdarma. Školení se můžete zúčastnit buď sám, nebo si je rozdělte pro sebe a vaše kolegy, nebo přítele - volba je na vás.

Zašlete nám objednávku přes kontaktní formulář a použijte promo kód: BOGO-MS-33

Kurzy, které spadají do této nabídky: technické kurzy Microsoft

Tato nabídka platí do 31. 8. 2021.
Další informace získáte po vyplnění kontaktního formuláře na této stránce.

Register Now!

*Obchodní podmínky:

Vztahuje se na nové objednávky a registrace na veřejné kurzy pořádané New Horizons a vedené instruktory v klasické třídě nebo v Online LIVE (OLL) třídě. Do této nabídky spadají všechny technické kurzy Microsoft. Sleva se nevztahuje na OnDemand (eLearning) kurzy. Propagována sleva se aplikuje na kurz stejné nebo nižší hodnoty. Celá částka je splatná do 14 dnů od doručení objednávky na školení. Přihlášení na všechny kurzy se musí uskutečnit současně. Všechny kurzy musí být absolvované do 6 měsíců od jejich objednání. Tuto nabídku nelze kombinovat s žádnými dalšími slevami, ani jinými propagačními akcemi. Po zakoupení kurzu není možná refundace žádné platby. Tato nabídka vylučuje všechny ty kurzy, při kterých jsme nebo budeme smluvně zavázáni přestat je nabízet. Vyloučeny jsou kurzy koupené zcela nebo částečně pomocí poukázek na školení (Microsoft Software Assurance Voucher, SATV). New Horizons si vyhrazuje právo ke stažení nebo nahrazení kurzů z důvodu ukončení jejich platnosti nebo změny verze. Nabídku není možné využít tehdy, když to zakazuje politika vaší společnosti, nebo jakýkoli zákon nebo předpis. Tato akce se nevztahuje na předplacené vzdělávací kredity. Tato akce se vztahuje pouze na nákupy individuálních registrací na konkrétní školení v konkrétních termínech. New Horizons si vyhrazuje právo tuto nabídku kdykoli změnit nebo zrušit.