Rozdáváme kurzy zdarma!

Věnujte znalosti jako dárek

V tomto svátečním období dáváme konceptu BOGO nový impuls! Pořiďte si do 31.12. 2020 dva libovolné kurzy a třetí kurz můžete věnovat někomu z vaší rodiny, příteli / přítelkyni nebo kolegovi / kolegyni v práci*. Na výběr máte stovky možností, včetně kurzů Microsoft (aplikační a technické kurzy), Cisco, VMware, Cybersecurity, ITIL, PRINCE 2, Leadership a ještě mnohem více.

Nečekejte s vlastním upskill do roku 2021. Udělejte někomu den tím, že mu / že ji věnujete znalosti jako dar vedle toho, jak si sami zdokonalíte své dovednosti a znalosti účastí na našich kurzech.

Zašlete nám objednávku přes kontaktní formulář a použijte promo kód: BOGO-33

Kurzy, které spadají do této nabídky: všechny technické a aplikační kurzy z nabídky

Tato nabídka platí do 31. 12. 2020.
Další informace získáte po vyplnění kontaktního formuláře na této stránce.

Register Now!

*Obchodní podmínky:

Vztahuje se na nové objednávky a registrace na veřejné kurzy pořádané New Horizons a vedené instruktory v klasické třídě nebo v Online LIVE (OLL) třídě. Do této nabídky spadají všechny technické kurzy Microsoft. Sleva se nevztahuje na OnDemand (eLearning) kurzy. Propagována sleva se aplikuje na kurz stejné nebo nižší hodnoty. Celá částka je splatná do 14 dnů od doručení objednávky na školení. Přihlášení na všechny kurzy se musí uskutečnit současně. Všechny kurzy musí být absolvované do 6 měsíců od jejich objednání. Tuto nabídku nelze kombinovat s žádnými dalšími slevami, ani jinými propagačními akcemi. Po zakoupení kurzu není možná refundace žádné platby. Tato nabídka vylučuje všechny ty kurzy, při kterých jsme nebo budeme smluvně zavázáni přestat je nabízet. Vyloučeny jsou kurzy koupené zcela nebo částečně pomocí poukázek na školení. New Horizons si vyhrazuje právo ke stažení nebo nahrazení kurzů z důvodu ukončení jejich platnosti nebo změny verze. Nabídku není možné využít tehdy, když to zakazuje politika vaší společnosti, nebo jakýkoli zákon nebo předpis. Tato akce se nevztahuje na předplacené vzdělávací kredity. Tato akce se vztahuje pouze na nákupy individuálních registrací na konkrétní školení v konkrétních termínech. New Horizons si vyhrazuje právo tuto nabídku kdykoli změnit nebo zrušit.