Autorizace a partneři New Horizons

Partners and Authorizations

New Horizons je autorizovaný tréninkový partner pro mnohé uznávané softwarové a certifikační firmy a organizace.

Tato partnerství umožňují New Horizons poskytovat studentům nejnovější vzdělávací materiály v souladu se specifickými standardy těchto firem.

Microsoft partner pro vzdělávání

Microsoft partner pro vzděláváníKaždý kurz společnosti Microsoft je v New Horizons vyučován podle oficiálních kurzových materiálů společnosti Microsoft. Jelikož kurzy jsou vyučovány certifikovanými trenéry, vždy od nás dostanete nejlepší školení Microsoft produktů.

New Horizons Praha poskytuje administrátorské (technické) školení společnosti Microsoft, kurzy Microsoft Office a certifikace. Jako přední partner pro vzdělávání akceptujeme vzdělávací vouchery SATV.

Cisco partner pro vzdělávání

Cisco partner pro vzděláváníCisco vzdělávací partneři jsou jediný autorizovaný zdroj k poskytování komerčních Cisco školení. To znamená, že váš instruktor v New Horizons je kvalifikovaný poskytovat autorizované Cisco školení na nejnovějších Cisco technologiích, a tak vás připraví na absolvování certifikační zkoušky.

Autorizovaný partner CompTIA

Autorizovaný partner CompTIANew Horizons Praha je autorizovaný partner CompTIA, a proto poskytuje schválené učební plány, které jsou navrženy tak, aby vám pomohly získat uznávané certifikace CompTIA. Kurzy a certifikace CompTIA v New Horizons vám pomohou úspěšně nastartovat nebo pokračovat v IT kariéře.

Autorizovaný tréninkový partner VMware

New Horizons je vzdělávacím partnerem společnost VMware, globálního lídra ve virtualizaci a cloudové infrastruktuře. Jako autorizovaný tréninkový partner VMware vás připravíme pro správu serverů, virtualizaci pracovních stanic a dosažení VMware certifikace.

IBM tréninkový partner

IBM tréninkový partnerExkluzivní tréninkové partnerství New Horizons se společností IBM vám nabízí autorizované IBM školení pro návrh, instalaci, správu a řešení problémů IBM systémů a softwaru. Toto partnerství vám umožní uplatnit v New Horizons vzdělávací balíčky IBM.

Citrix partner pro vzdělávání

Citrix partner pro vzděláváníNew Horizons je autorizované vzdělávací centrum společnosti Citrix. Naše kurzy vám poskytnou dovednosti z reálného světa, které můžete ihned použít ke zvýšení produktivity v práci s mobilními technologiemi Citrix.

Autorizovaný tréninkový partner Adobe

Autorizovaný tréninkový partner AdobeSpolečnost New Horizons je autorizovaným tréninkovým centrem Adobe, což znamená, že vám nabízíme pouze autorizované Adobe kurzy s praktickými příklady a cvičeními, které vám pomohou stát se expertem na širokou škálu digitálních řešení společnosti Adobe.

Certifikovaný tréninkový partner ITIL

Certifikovaný tréninkový partner ITILNew Horizons je autorizované školicí centrum pro ITIL, což nám umožňuje poskytnout vám nejnovější vzdělávací materiály. ITIL poskytuje množinu nejlepších procesů v managementu IT procesů.

Project Management Institute (PMI)

Project Management Institute (PMI)New Horizons je registrovaný vzdělávací partner (REP) pro Project Management Institute, který poskytuje globálně uznávané standardy v projektovém managementu. Jako registrovaný partner máme oprávnění poskytovat kurzy projektového managementu, které vám pomohou udržet si PMI oprávnění.