ITIL Foundation

ITIL Foundation je základní úroveň certifikace, která nabízí uchazečům obecné uvědomění si klíčových elementů, konceptů a terminologie používané v ITIL Service Lifecycle, včetně propojení na stupně životního cyklu, použité procesy a jejich přínos pro uplatnění řízení služeb v praxi.

!Předpoklady
 
  • Žádné
 

Krok 1

Absolvujte kurzy

ITIL® 4 Foundation with Exam

Krok 2

Udělejte tyto zkoušky

ITIL Foundation Exam

Krok 3

Získejte certifikaci

ITIL Foundation Certification

ITIL Managing Professional (ITIL 4 MP)

ITIL 4 MP se zaměřuje na IT odborníky pracující v technologických a digitálních týmech napříč odděleními a úseky. ITIL 4 kurzy v rámci skupiny Managing Professional (MP) poskytují praktické a technické znalosti o tom, jak úspěšně provozovat IT podporované služby, týmy a toky práce.

!Předpoklady
 
  • Žádné
 

ITIL 4 Strategic Leader (ITIL 4 SL)

ITIL SL uznává hodnotu ITIL nejen pro IT operace, ale pro všechny digitálně podporované služby. Získáním certifikátu ITIL 4 Strategic Leader demonstrujete, že máte jasnou představu o tom, jak IT ovlivňuje a usměrňuje obchodní strategii.

!Předpoklady
 
  • Žádné
 

Krok 1

Absolvujte kurzy

ITIL® 4 Strategist Direct Plan and Improve (DPI) with Exam

ITIL 4 Leader: Digital & IT Strategy (COMING SOON)

Krok 2

Udělejte tyto zkoušky

ITIL 4 Strategic Leader Exam

Krok 3

Získejte certifikaci

ITIL 4 Strategic Leader

ITIL® kurzy a certifikace Praha

Certifikujte se v nejrespektovanějším přístupu k IT Service Management na světě a akcelerujte vaši profesionální kariéru v sektoru služeb a IT./p>

Populární ITIL kurzy


Kurzy Začátek Místo Cena
ITIL® 4 Foundation with Exam 05-10-2023 Praha, Czech Republic
ITIL® 4 Specialist Create, Deliver and Support (CDS) with Exam 16-10-2023 Praha, Czech Republic
ITIL® 4 Specialist High Velocity IT (HVIT) with Exam 23-10-2023 Praha, Czech Republic

Kurzy ITIL

Více o ITIL 4

ITIL je nejuznávanější přístup k řízení IT služeb (IT Service Management) na světě, který pomáhá jednotlivcům a organizacím realizovat organizační změny, transformace a růst prostřednictvím správného používání IT. Ale ITIL v3 byl uveden v roce 2007 a upravený a doplněný v roce 2011. Od té doby se svět změnil.

Digitální transformace výrazně změnila IT prostředí. ITIL 4 poskytuje tomuto novému světu provozní model typu end-to-end pro dodávku a provoz technologických produktů a služeb takovým způsobem, jakým to nedokáže žádný jiný rámec best practice (osvědčených) postupů. ITIL 4 zahrnuje holistickou filozofii řízení služeb a integruje kolaborativní rámce jako Lean IT, Agile a DevOps do jednoho a bezproblémového přístupu.

Nová certifikační schéma ITIL 4 (na obrázku) byla navržena s cílem zjednodušit kariérní postup pro profesionály a poskytnout jim moderní a relevantní obsah.

Školení a certifikace ITIL

Více o ITIL

ITIL je součástí portfolia řešení Best Practice Solutions, které má organizacím pomáhat zefektivnit řízení IT služeb, projekty, programy a bezpečnost.

Metody AXELOS zahrnují ITIL®, PRINCE2® a RESILIA® a poskytují poradenství v oblasti kybernetické odolnosti a řízení rizik, managementu hodnoty a managementu portfolia. New Horizons je celosvětově jedinečným poskytovatelem nejlepších kurzů v rámci celého portfolia AXELOS, s využitím skupiny svých nejvíce oceňovaných a nejlepších instruktorů na světě.

Co je ITIL?

ITIL je nejuznávanější a nejrespektovanější přístup k IT Service Management na světě. Certifikace ITIL vás vybaví soudržnou sadou globálních osvědčených postupů v IT (IT best practices), čerpaných z veřejného a soukromého sektoru, s cílem poskytovat služby na světové úrovni a maximalizovat hodnotu pro organizace a firmy.

Benefity ITIL školení

ITIL kurzyBylo prokázáno, že organizace zavedením osvědčených postupů řízení IT služeb ITIL zvyšují produktivitu, optimalizují náklady a zlepšují zkušenosti svých zákazníků. Přijetí a přizpůsobení ITIL dle konkrétních požadavků každé organizace umožňuje poskytovatelům služeb:

  • Podporovat organizační výstupy
  • Umožnit organizační změny
  • Umožnit organizační změny
  • Řídit riziko v souladu s organizačními potřebami
  • Prokázat hodnotu za peníze
  • Neustále se zlepšovat

Certifikace ITIL v New Horizons Praha

ITIL certifikaceKaždý kurz ITIL z New Horizons Praha se řídí standardy AXELOS. Můžete se spolehnout, že v New Horizons vám nabídneme ITIL školení nejvyšší světové úrovně, které pomůže vám ve vašem kariérním postupu a vaší organizaci implementovat modely ITIL.

Certifikace a školení ITIL od společnosti New Horizons Praha poskytují klíč na odblokování hodnoty vašich investic do IT pomocí rámců osvědčených postupů pro sladění vašich IT služeb se strategií a cíli vaší organizace.

ITIL® je registrovaná ochranná známka společnosti AXELOS Limited a používá se na základě povolení společnosti AXELOS Limited. Všechna práva vyhrazena. Swirl logo ™ je ochranná známka společnosti AXELOS Limited a používá se na základě povolení společnosti AXELOS Limited. Všechna práva vyhrazena. IT Infrastructure Library® je registrovaná ochranná známka společnosti AXELOS Limited a používá se na základě povolení společnosti AXELOS Limited. Všechna práva vyhrazena. Logo ITIL® Accredited Training Organization je ochranná známka společnosti AXELOS Limited, která se používá se souhlasem společnosti AXELOS Limited. Všechna práva vyhrazena.

Jak přejít z verze V3 na novou verzi V4

Pro ty z vás, kteří už postoupili hluboko do ITIL v3, existuje cesta k přechodu na ITIL 4, aniž byste museli začínat od nuly. Přechodový modul ITIL Managing Professional Transition Module pokrývá základní oblasti ze streamu ITIL Managing Professional. S tímto modulem je spojeno povinné školení a zkouška, které umožňují převést vaše stávající certifikáty pro verzi v3 do nové certifikace ITIL 4. Úspěšné absolvování tohoto modulu vám poskytne certifikát ITIL Managing Professional.