IBM produkty
IBM Cognos kurzy

Cognos poskytuje vše, co potřebuje vaše firma, aby byla prosperující a vedena analytickými daty, od business inteligence po finanční plánování, a od strategického managementu po analytické aplikace. Cognos je s produkty pro jednotlivce, pracovní skupiny, oddělení, střední a velké firmy navržen tak, aby pomáhal každému v rámci firmy činit rozhodnutí, která pomohou dosahovat lepších výsledků. Analýzy nebyly nikdy tak důležité. Cognos a další související produkty na poskytování analýz jsou významnou hnací pro vaše podnikání.

IBM Cognos kurzy

IBM Tivoli kurzy

Současné firmy potřebují fungovat rozumnější, efektivněji a obratnější, aby si udržely konkurenceschopnost. Tivoli, software pro správu služeb, poskytuje rozumné řešení pro infrastrukturu od cloudu a správy virtualizace po IT služby, výkon aplikací, sítě až po firemní asset management. Tivoli jde za hranice individuálních komponent a poskytuje integrovaný pohled na optimalizaci kritických IT systémů s přidělováním zdrojů, bezpečnosti, úložiště a řešení pro správu systémů.

IBM Tivoli kurzy

IBM WebSphere kurzy

WebSphere je přední software pro byznys na požádání. Umožňuje obchodní integraci, poskytuje aplikace, transakční infrastrukturu, portály, transformaci aplikací, mobilní/řečový middleware, správu informací o produktech a e-commerce.

IBM WebSphere kurzy

 Více o IBM

IBM kurzy v New Horizons Praha

Kurzy a školení IBM systémů včetně populárních IBM kurzů vám pomohou optimalizovat investice do IBM technologií. New Horizons vám díky partnerství s Arrow ECS Learning Solutions, jedním z vybraných globálních poskytovatelů školení, poskytne autorizované kurzy na návrh, instalaci, údržbu a řešení problémů s IBM technologiemi, hardwarem a úložišti.

New Horizons nabízí autorizované IBM kurzy pro:

  • cloud
  • mobilní technologie,
  • analýzy,
  • zabezpečení,
  • systémy.

Více informací o těchto produktech naleznete na záložce s produkty.

Kurzy IBM