Kurzy Microsoft Office 365

Kurzy Microsoft Office 365

 Vice o Office 365

Jak může Office 365 pomoci vaší firmě?

Office 365 je navržen tak, aby naplnil potřeby všech organizačních typů - jednotlivců, živnostníků, velkých a středně velkých firem, státní správy nebo vzdělávacích institucí. Pomůže vám šetřit cenné zdroje, a tím vám ušetří čas a peníze.

Administrátoři mohou spravovat každý aspekt jejich firmy z jednoho portálu prostřednictvím známých nástrojů, jako jsou SharePoint On-Line, Exchange On-Line a Lync. Pro uživatele vytvoří jednoduchou platformu, kde mohou navzájem spolupracovat.

Výhody Office 365:

  • Přístup k dokumentům, e-mailem a sdíleným kalendářem z libovolného místa a zařízení
  • Online setkání v HD konferenci a sdílení pracovní plochy
  • Ochrana e-mailů s vždy aktuální antivirovou a antispamovou ochranou
  • Spolupráce na dokumentech v rámci týmu, sdílení reportů s obchodními partnery
  • Ochrana dat na vysoké úrovni spolehlivosti a obnova dat po havárii
 Certifikace Office 365

Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA): Office 365 Solutions Associate

Získání MCSA certifikace vás opravňuje pracovat na pozic SaaS (software jako služba) administrátora nebo administrátora cloudových aplikací se zaměřením na správu Office 365 produktů, jako jsou Exchange, SharePoint a Lync.

!Předpoklady
  • Žádné

Krok 1

Absolvujte kurzy

Krok 2

Udělejte tyto zkoušky

70-346 Part 1 Managing Office 365 Identities and Requirements

70-347 Part 2 Enabling Office 365 Services

Krok 3

Získejte certifikaci

MCSA: Office 365 Solutions Associate

 Poznejte produkty Microsoft Office
Office 365 kurzy

Office 365 – Microsoft Office 365 je tentýž Office, který už znáte a každý den používáte. Podstata Office 365 je v tom, že využívá cloud a vy můžete přistupovat k aplikacím a souborům z různých míst.

Publisher kurzy

Microsoft Publisher – Publisher je softwarový balíček, který umožňuje vytvářet různé typy marketingových materiálů, včetně bulletinů, brožur, katalogů, pohlednic a kalendářů.

Access kurzy

Microsoft Access – Access je databázový nástroj pro získávání a pochopení všech informací, jako jsou telefonní čísla, závěrky, či dokonce seznamy hostů. Zároveň poskytuje pohodlný způsob zadávání dat, navigaci a vytváření reportů.

Outlook kurzy

Microsoft Outlook – Outlook je nejpopulárnější aplikace pro správu e-mailů, kalendářů a kontaktů. V Microsoft Outlook můžete spravovat své pracovní i soukromé e-maily.

Excel kurzy

Microsoft Excel – Excel je tabulkový procesor, který se standardně používá k zobrazení a manipulaci s numerickými daty. Microsoft Excel poskytuje prostředky na organizaci dat a analytické nástroje, které vám umožní třídit, extrahovat data a vytvářet grafy.

PowerPoint kurzy

Microsoft PowerPoint – PowerPoint vám umožní vytvářet dynamické prezentace pomocí textu, grafiky a animací. Prezentace vytvořené v tomto programu mohou být zobrazeny na promítacím plátně na pracovní nebo vzdělávací účely.

Visio kurzy

Microsoft Visio – Visio je nástroj pro vytváření diagramů, které mohou být použity na vizuální komunikaci technických i netechnických reprezentací myšlenek, procesů, grafů, struktur, náhledů, softwarových modelů, výkresů a jiných.

Project kurzy

Microsoft Project – Microsoft Project vám umožní kontrolovat harmonogram projektu a finance, komunikovat a prezentovat informace o projektu, abyste zajistili, že projekt bude dokončen v dohodnutém termínu.

Word kurzy

Microsoft Word – Microsoft Word je považován za standard pro tvorbu dokumentů, jako jsou dopisy, pozvánky, smlouvy, letáky, životopisy, knihy a jiné dokumenty.

OneNote kurzy

Microsoft OneNote - OneNote vám umožní přistupovat k poznámkám z libovolného místa - přesně tam, kde se nacházíte - vše najdete a jednoduše použijete.