Kurzy Microsoft Office

Kurzy a školení Microsoft Office

Výhody Microsoft Office

Microsoft Office je sada programů, které nabízejí flexibilní a výkonné způsoby organizování, řízení a prezentování informací. V současnosti je všestranné použití a znalost tohoto kancelářského balíku nutností pro každého, kdo se chce uplatnit na trhu práce.

Produkty Microsoft Office zlepšují efektivitu práce díky funkcím, které umožňují jednoduché a bezpečné sdílení informací. Produkty Microsoft Office poskytují zdroje na profesionální prezentaci dat, které jsou kompatibilní s většinou operačních systémů.

Kurzy Microsoft Office v New Horizons Praha

V nabídce Microsoft Office od New Horizons Praha najdete kurzy, které jsou vhodné pro zlepšení dovedností pro osobní použití, ale také v případě, že uvažujete o nové kariéře.

Kurzy Microsoft Office od New Horizons Praha nabízejí přidanou hodnotu zapojením studentů do řešení situací z reálného života. Více než 98 % studentů New Horizons dosahuje vyšší produktivitu v práci.

Microsoft Office kurzy od New Horizons Praha pomohou vám nebo vašemu týmu efektivně využít všechny funkce produktů Office, případně vám pomohou v přípravě na Microsoft certifikaci.

Poznejte produkty Microsoft Office

Office 365 kurzy

Office 365 – Microsoft Office 365 je tentýž Office, který už znáte a každý den používáte. Podstata Office 365 je v tom, že využívá cloud a vy můžete přistupovat k aplikacím a souborům z různých míst.

Publisher kurzy

Microsoft Publisher – Publisher je softwarový balíček, který umožňuje vytvářet různé typy marketingových materiálů, včetně bulletinů, brožur, katalogů, pohlednic a kalendářů.

Access kurzy

Microsoft Access – Access je databázový nástroj pro získávání a pochopení všech informací, jako jsou telefonní čísla, závěrky, či dokonce seznamy hostů. Zároveň poskytuje pohodlný způsob zadávání dat, navigaci a vytváření reportů.

Outlook kurzy

Microsoft Outlook – Outlook je nejpopulárnější aplikace pro správu e-mailů, kalendářů a kontaktů. V Microsoft Outlook můžete spravovat své pracovní i soukromé e-maily.

Excel kurzy

Microsoft Excel – Excel je tabulkový procesor, který se standardně používá k zobrazení a manipulaci s numerickými daty. Microsoft Excel poskytuje prostředky na organizaci dat a analytické nástroje, které vám umožní třídit, extrahovat data a vytvářet grafy.

PowerPoint kurzy

Microsoft PowerPoint – PowerPoint vám umožní vytvářet dynamické prezentace pomocí textu, grafiky a animací. Prezentace vytvořené v tomto programu mohou být zobrazeny na promítacím plátně na pracovní nebo vzdělávací účely.

Visio kurzy

Microsoft Visio – Visio je nástroj pro vytváření diagramů, které mohou být použity na vizuální komunikaci technických i netechnických reprezentací myšlenek, procesů, grafů, struktur, náhledů, softwarových modelů, výkresů a jiných.

Project kurzy

Microsoft Project – Microsoft Project vám umožní kontrolovat harmonogram projektu a finance, komunikovat a prezentovat informace o projektu, abyste zajistili, že projekt bude dokončen v dohodnutém termínu.

Word kurzy

Microsoft Word – Microsoft Word je považován za standard pro tvorbu dokumentů, jako jsou dopisy, pozvánky, smlouvy, letáky, životopisy, knihy a jiné dokumenty.

OneNote kurzy

Microsoft OneNote - OneNote vám umožní přistupovat k poznámkám z libovolného místa - přesně tam, kde se nacházíte - vše najdete a jednoduše použijete.