Technické kurzy pro Microsoft administrátory New Horizons Praha

Microsoft Role-Based certifikace

Na konci roku 2018 Microsoft představil zcela nové certifikace na základě rolí (Role-Based certifikace) pro ty existujících a budoucích IT profesionály, kteří se snaží prokázat své schopnosti a pokračovat ve svém kariérním růstu.

Navštivte naše další stránky propojené na tuto hlavní stránku a získejte podrobné informace o dostupných možnostech certifikace podle rolí, které jsou spojeny s Microsoft produkty.

Microsoft logo New Horizons Praha je vaším akreditovaným poskytovatelem prémiových technických školení Microsoft, které jsou potřebné pro získání nových dovedností a přípravu na certifikaci Microsoft

Technické kurzy pro administrátory

Microsoft Azure

Absolvujte praktické školení Azure, vyspělé a výkonné cloudové platformě Microsoft, a otevřete dveře novým kariérním možnostem.

Školení Microsoft Azure
Microsoft Dynamics 365

Absolvujte praktické školení týkající se Dynamics 365, sady inteligentních podnikových aplikací Microsoft, které vám pomohou řídit celé vaše podnikání.

Školení Microsoft Dynamics 365
Microsoft Exchange

Naučte se nasazovat, konfigurovat a podporovat Microsoft Exchange server v New Horizons Praha, nejlepším místě na přípravu na certifikace Microsoft 365 a Microsoft Exchange

Školení Microsoft Exchange
Microsoft Microsoft 365

Naučte se jak pomoci svým spolupracovníkům k větší kreativitě a spolupráci na moderním pracovišti Microsoft 365, kompletním řešení včetně Office 365, Windows 10 a Enterprise Mobility + Security.

Školení Microsoft 365
Microsoft SharePoint

Osvojte si znalosti Microsoft SharePoint v New Horizons Praha, ať už jste uživatelem, vývojářem nebo správcem SharePointu.

Školení SharePoint
Microsoft SQL Server

Rozvíjejte své dovednosti v práci s Microsoft SQL Serverem a připravte se školením z New Horizons Praha na certifikaci SQL Database.

Školení Microsoft SQL Server
Microsoft System Center

Absolvujte praktické školení Microsoft System Center od společnosti New Horizons Praha a naučte se vzdáleně monitorovat a konfigurovat svou podnikovou síť a datové centrum.

Školení Microsoft System Center
Microsoft Visual Studio

Školení Microsoft Visual Studio od New Horizons Praha odstartuje vaši cestu k úspěchu v programování a certifikaci Microsoft.

Školení Microsoft Visual Studio
Microsoft Windows 10

Microsoft Windows 10 je srdcem moderního počítače. Absolvujte školení Windows 10 v New Horizons Praha a připravte se na certifikaci.

Školení Windows 10
Microsoft Windows Server

Naučte se základní koncepty a dovednosti, které jsou základem vlajkového operačního systému Microsoft Windows Server.

Školení Windows Server