Management lidských zdrojů

Společnost pro management lidských zdrojů (SHRM - Society for Human Resource Management) je celosvětově největší profesní sdružení SHRM v oblasti lidských zdrojů, které reprezentuje statisíce členů ve více než 165 zemích. Již téměř 70 let je SHRM předním poskytovatelem zdrojů sloužících potřebám profesionálů v oblasti lidských zdrojů a zlepšovatelem managementu lidských zdrojů.

New Horizons Centrum pro leadership a rozvoj je hrdým partnerem Společnosti pro management lidských zdrojů a profesionálům v oblasti lidských zdrojů nabízí nejlepší školení vedené certifikovanými a zkušenými instruktory.

Začněte svou cestu směrem ke zlepšení vašeho profesionálního rozvoje s těmito SHRM kurzy:

SHRM Essentials of HR Management

(2-denní kurz)

Získejte znalosti potřebné ke snížení nákladů, vyhýbejte se možným soudním sporům a zlepšete si schopnost zvládnout náročné problémy v oblasti lidských zdrojů. Tento kurz je ideální, pokud právě začínáte pracovat v oblasti lidských zdrojů, plníte úkoly v oblasti lidských zdrojů jako součást zaměstnání, které není v oblasti lidských zdrojů, nebo hledáte účinný způsob posílení dovedností v oblasti managementu zaměstnanců. Nedávno aktualizovaný obsah odráží změny v právních předpisech a poskytuje přehled o úkolech a povinnostech v oblasti lidských zdrojů.

ZOBRAZIT OSNOVU KURZU

SHRM-CP/SHRM-SCP Certification Preparation

(5-denní kurz)

Náš intenzivní kurz SHRM-CP / SHRM-SCP, který je veden kvalifikovanými a certifikovanými HR instruktory, v kombinaci s výukovým systémem SHRM (je součástí upevňování znalostí po kurzu) představuje komplexní a podrobný přehled současného souboru kompetencí a poznatků SHRM (SHRM BoCK). Účastí na kurzu se vy a váš tým naučíte identifikovat silné stránky a dále na nich budovat. Budete vidět, na co zaměřit další studium, abyste dokázali zvládnout každou zkoušku.

Kurz obsahuje SHRM výukový systém na upevňování znalostí po kurzu se sadou více než 1 500 kontrolních otázek, videí, kartiček, elektronických vzdělávacích modulů a dalších.

ZOBRAZIT OSNOVU KURZU

Kredity profesionálního rozvoje (Professional Development Credits, PDCs)

Jako držitel certifikace SHRM Certified Professional (SHRM-CP) nebo SHRM Senior Certified Professional (SHRM-SCP) už víte, jak důležité je rozumět aktuálním problémem lidských zdrojů a rozšiřovat si znalosti, abyste se kontinuálně zlepšovaly.

Společnost pro management lidských zdrojů si to také uvědomuje. Na recertifikaci vaší SHRM certifikace musíte získat každé tři roky 60 kreditů profesionálního rozvoje (Professional Development Credits - PDCs), nebo si musíte zopakovat zkoušku. S Centrem pro leadership a rozvoj v New Horizons je získání kreditů profesionálního rozvoje jednodušší!

Zavolejte nám na +420 234 656 185 a my s vámi prodiskutujeme potřebné kurzy a dostupné možnosti školení, které vám pomohou recertifikovat se. Je to jednoduché a cenově dostupné.