Leadership a profesionální rozvoj

Jako motivovaný odborník poznáte důležitost zvládnutí příslušných kompetencí. Time management, zdokonalování komunikace, vylepšování emoční inteligence a zmírnění konfliktů jsou jen vzorkem rozhodujících schopností, které vás posunou k tomu, abyste se stali transformačním lídrem.

Naše kurzy leadershipu a profesionálního rozvoje se zaměřují na praktickou odbornost, kterou potřebujete pro další rozvoj sebe i vaší organizace a zvyšování odbornosti v klíčových oblastech.

Naše kurzy nabízejí více... mnohem více.

Desítky materiálů pro upevnění znalostí po kurzu - elektronické knihy, videa, nástroje, šablony, hodnocení a jiné, které vám pomohou dále se rozvíjet i po skončení kurzu a návratu do praxe.

Každá cesta je unikátní.

Cesta každého studenta je pro něj unikátní, ať už je určena nějakým manažerem nebo osobní touhou růst. Neexistuje jedna cesta k úspěchu, která bude vyhovovat všem.

Abychom vás lépe navedli na správnou cestu kariérního rozvoje, která bude odpovídat vašim individuálním potřebám a budoucím cílům, rozdělili jsme naše kurzy leadershipu a profesionálního rozvoje podle kariérní cesty a pracovní náplně. Kliknutím na obrázek jej zvětšíte.