Úspěch začíná profesionálním rozvojem a Centrum pro leadership a rozvoj v New Horizons vám pomůže dosáhnout vašich cílů... a jít ještě dál. Široká nabídka kurzů je navržena tak, aby vám umožnila jít za vaše specifické obchodní cíle, pomohla stavět na silných stránkách vaší osobnosti a upevňovat znalosti způsobem, který vás dovede k úspěchu.

Bez ohledu na to, zda jste profesionálem v oblasti lidských zdrojů nebo v byznys analýze, projektový manažer nebo manažer IT služeb, začátečník nebo zkušený leader, Centrum pro leadership a rozvoj se zaměří na váš osobní profesní růst a zlepšení vaší firmy. Zjistěte, jak dokáží naše všestranné programy propojit učení s praxí a tím vám umožnit abyste dosáhli více.

Centrum pro leadership a rozvoj zahrnuje:

Leadership a profesionální rozvoj: Zlepšete si time management, naučte se lépe psát texty, zdokonalte komunikaci, zlepšete služby zákazníkům, rozvíjejte emoční inteligenci, vytvářejte zajímavější prezentace a ještě mnohem více v rámci učebního plánu sestaveného ze vzájemně na sebe navazujících kurzů. Unikátní materiály dostupné po kurzu vám pomohou dále se rozvíjet i po návratu do práce.

Management lidských zdrojů: Centrum pro leadership a rozvoj, jako vzdělávací partner americké Společnosti pro management lidských zdrojů (SHRM), nabízí oficiální SHRM kurzy pro profesionály v oblasti lidských zdrojů, které jsou vyučovány certifikovanými odbornými instruktory. Tyto kurzy jsou vhodné pro začínající i zkušené pracovníky v oboru lidských zdrojů a pomohou vaší organizaci vyniknout.

Byznys analýza: Role byznys analytika je k dosažení úspěchu IT i ne-IT projektů stále důležitější. Naše all-inclusive kurzy byznys analýzy jsou navrženy tak, aby poskytly byznys analytikům s libovolnou úrovní zkušeností znalosti a dovednosti nezbytné pro úspěšné zvládnutí důležitých úkolů.

Projektový management: Jako projektový manažer vedete tým k dosažení konkrétních organizačních a projektových cílů v rámci identifikovatelných parametrů. Centrum pro leadership a rozvoj nabízí školení pro všechny úrovně zkušeností, od základních kurzů po metodické kurzy s metodologii PMI, PRINCE2, Agile, Scrum a další.

Management IT služeb (IT Service Management): Management složitosti IT je rozhodující pro dosažení úspěchu organizace. Pochopení životního cyklu IT služeb, používání ověřených postupů a pochopení toho, jak využívat výhody solidní IT strategie, jsou pro organizace rozhodující faktory při investicích do informačních technologií. Naše kompletní nabídka kurzů pokrývá taková témata jako jsou ITIL, COBIT, DevOps a další.

Odber novinek o leadreshipu

Přihlásit se na odběr novinek o leadershipu