Kurzy Apple

Apple kurzy

 OS X kurzy

Apple kurzy New Horizons Praha

Apple na pracovišti

Mezi jednotlivci i organizacemi roste používání hardware, software a služeb od Apple. Rozšíření mobilních zařízení a zavedení populárních mobilních Apple produktů umožňuje organizacím zvýšit produktivitu a zredukovat náklady.

Se zvýšeným nárůstem užívání tabletů a dalších mobilních zařízení je potřeba školení v používání a podpoře Apple iPadů a iPhonů důležitější než kdykoliv předtím.

Apple iPad umožňuje vytváření libovolných aplikací, které mohou být vytvořeny i pro firmy. Pro IT týmy je stále důležitější vědět nabídnout podporu pro iPady v kanceláři. Pro vývojáře je důležité zvládnout vývoj aplikace pro iOS.

Porozumění operačnímu systému Apple

OS X Yosemite umožňuje uživatelům snadněji spravovat a synchronizovat obsah mezi více Apple zařízeními. Tato technologie získala silnou pozici zejména v prostředích, které se specializují na vytváření tvůrčího obsahu.

Znalost těchto systémů je důležitá pro integraci, řízení a podporu OS X technologií.

New Horizons Praha nabízí Apple kurzy, kurzy na podporu OS X a pro iOS vývojáře, kteří pracují s aplikacemi pro iPad a iPhone.

Ať už chcete pochopit jak funguje vaše nové Apple zařízení, nebo se chcete stát IT expertem v Apple technologiích, New Horizons Praha má kurzy, které vám pomohou.

Podpora OS X

Kurzy Apple OS X od New Horizons Praha vás zavedou do hloubky nejnovějších operačních systémů Apple, abyste získali schopnosti a s jistotou mohly poskytovat podporu pro zařízení s OS X Yosemite.

Naše kurzy zahrnují:

  • instalaci a konfiguraci,
  • přizpůsobování operačního systému,
  • podporu pro aplikace,
  • nastavení příslušenství
  • ... a mnohem více.
 Vývoj pro iOS

Vývoj pro iOS

New Horizons Praha poskytuje kurzy pro Apple iOS, ve kterých se naučíte vytvářet iOS aplikace pro iPad a iPhone v interaktivním prostředí.

Před ukončením kurzu budete vědet:

  • iOS SDK,
  • různé vývojové nástroje pro iOS,
  • vývoj projektů v Objective-C,
  • Debugger integrovaný v Xcode,
  • odeslání API do Apple Store.

Podpora pro iPad

Kurzy podpory pro iPad od New Horizons Praha vám ukážou, jak získat co nejvíce z vašeho iPadu a nejlepší způsoby, jak začlenit svůj iPad do pracovního procesu a zvýšit produktivitu. Nabízíme také kurzy zaměřené na help desk profesionály, kteří poskytují koncovým uživatelům podporu pro iPad zařízení.

Semináře k používání iPadu

New Horizons nabízí dvouhodinové semináře, kde učíme uživatele pochopit a co nejlépe využít jejich iPady. Tyto semináře jsou k dispozici jako soukromé třídy, takže jejich obsah můžete přizpůsobit potřebám svého týmu. Poraďte se se svým obchodním zástupcem v New Horizons Praha, pokud se chcete dozvědět více.