Kurzy Adobe

Kurzy a certifikace Adobe

Kurzy a školení Adobe v New Horizons Praha

Výhody Adobe kurzů

Adobe nabízí sadu multimediálního a kreativního softwaru, který se postupně stává standardem pro profesionály v tištěném a digitálním marketingu, pro byznys a také pro designéry. Adobe produkty se používají v domácnostech a firmách na celém světě. Adobe produkty umožňují snadné vytváření marketingových materiálů a kreativní vyjádření vás a vaší firmy. Tyto nástroje pomáhají vytvářet poutavý obsah, který může být distribuován v tiskových i digitálních médiích.

Adobe kurzy pomáhají uživatelům pochopit grafický software a lépe je připravit na dosažení úspěchu. I když už máte nějaké zkušenosti s Adobe produkty, další kurzy vám poskytnou nové tipy a triky, aby byla vaše práce efektivnější. Kurzy Adobe v New Horizons Praha pokrývají všechny úrovně od úplných základů až po pokročilé kurzy s důrazem na tištěná média a dovednosti pro webový design. Ať už jste začátečník, nebo se chcete naučit nové tipy a triky, New Horizons Praha má Adobe kurzy, které vám pomohou.

Poznejte Adobe produkty

Photoshop

Adobe Photoshop – Adobe Photoshop je pokročilý program na editaci obrázků, který vám umožní vylepšovat, retušovat a upravovat fotografie a jiné obrázky.

InDesign

Adobe InDesign – Adobe InDesign je profesionální program, která vám umožní vytvářet tištěná média, elektronické knihy a další digitální publikace.

Illustrator

Adobe Illustrator – Adobe Illustrator je standardem pro vytváření vektorové grafiky včetně firemních log, ilustrací a typografie. Můžete jej použít na printovou, webovou, video nebo mobilní platformu.

Captivate

Adobe Captivate – Adobe Captivate je přední program pro vytváření interaktivního e-learningu. Zahrnuje obrázky, videa, animace, interaktivitu, audio vypravěčů a kvízy.

Dreamweaver

Adobe Dreamweaver – Adobe Dreamweaver je komplexní program, který vám umožní vytvářet, publikovat a spravovat webové stránky a mobilní obsah.

Acrobat

Adobe Acrobat – Adobe Acrobat je univerzální platforma pro vytváření, správu a integraci PDF dokumentů.

Flash

Adobe Flash – Adobe Flash je nástroj pro vytváření animovaného a multimediálního obsahu, který se zobrazí konzistentně na všech počítačích, mobilních zařízeních a různých webových prohlížečích.

Adobe Certified Expert certifikace

Certifikace Adobe Certified Expert (ACE) – Každý Adobe produkt umožňuje získat certifikaci Adobe Certification Expert (ACE).

Certifikace Adobe Certified Expert (ACE)

Každý Adobe produkt umožňuje získat certifikaci Adobe Certification Expert (ACE). Pokud jste právě začali pracovat v oblasti designu, tato certifikace potvrdí vaše dovednosti potenciálním zaměstnavatelům a vám dá konkurenční výhodu oproti jiným uchazečům o pracovní pozici.

Pokud jste designér na volné noze nebo nezávislý dodavatel, pak vám ACE certifikace poskytne okamžitou vážnost při získávání nových klientů. Certifikace vás opravňuje používat značku Adobe ve svém životopise, na vizitkách, webových stránkách nebo na blogu.

Certifikace Adobe Certified Expert (ACE) poskytuje solidní základ pro následující pracovní pozice:

  • grafický designér,
  • webový developer,
  • certifikovaný Adobe instruktor.