Čím je New Horizons Praha výjimečné?

New Horizons Praha je přední poskytovatel IT kurzů. Díky vysoce oceňovaným instruktorům a garantovaným termínům jsme schopni nejlépe využívat zdroje v rámci naší sítě a poskytujeme kurzy nejvyšší kvality a zároveň udržujeme nízké náklady pro studenty.

New Horizons nabízí široký výběr autorizovaných kurzů a certifikací od významných poskytovatelů, jako jsou Adobe, Cisco, Citrix, Microsoft a VMware. Jsme největším poskytovatelem Microsoft kurzů – celosvětově doručíme více než 40 % všech autorizovaných Microsoft kurzů.

Výběr správné tréninkové a certifikační cesty je často komplikovaný, ale naši klienti ocení, jakým jednoduchým tento proces dokážeme udělat my. New Horizons může pomoci vaší firmě připravit vhodné vzdělávací řešení podle potřeb každého oddělení, včetně aktualizace a nasazení nového softwaru. Pomůžeme vašim manažerům uvědomit si další příležitosti ke vzdělávání, které by jinak mohly přehlédnout.

Statistiky z našich kurzů

  • 70% dovedností získaných v New Horizons je aplikovaných v práci během prvních 8 týdnů
  • 59% našich studentů říká, že kurzy pomohly zvýšit jejich efektivitu práce
  • 44% pracovní doby používají nové znalosti a dovednosti získané v New Horizons

Kurzy, které splňují vaše unikátní potřeby vzdělávání

Nabízíme odborné vzdělávání od základních nástrojů pro zvýšení produktivity, jako je Excel, až po složité serverové systémy od předních poskytovatel, jako Cisco, Citrix a VMware. Oblíbené kurzy jsou uvedeny níže:

Inovativní a flexibilní vzdělávací metody

V New Horizons Praha rozumíme, že každý student je jiný. Proto jsme vyvinuli inovativní vzdělávací metody, které se přizpůsobí vašemu individuálnímu stylu učení a zaplněnému pracovnímu harmonogramu.

  • Kurzy vedené instruktorem: tradiční instruktorem vedené vyučování ve třídě
  • Mentored Learning: flexibilní rozvrh, vlastní tempo učení a individuální mentor
  • Online LIVE: instruktorem vedené vyučování ve virtuální třídě (online), které umožňuje živě komunikovat s instruktorem a dalšími studenty
  • Online ANYTIME: vzdělávejte se online vlastním tempem
  • Kurzy u zákazníka: nechte New Horizons přinést třídu přímo na místo, kde pracujete
  • Kurzy na míru: připravíme soukromý přizpůsobený trénink pro skupinu zaměstnanců

Populární kurzy